mobilus pastas

2017 m.  gegužės 30 dieną Utenos rajone darbą pradeda mobilieji laiškininkai. Nuo šiol kaimiškųjų vietovių gyventojai galės patys pasirinkti patogiausią būdą, kaip ir kur pasinaudoti pašto paslaugomis. Ar jau žinote, kaip į namus išsikviesti laiškininką? Laiškininkai, kaip įprastai, kasdien į namus atvyks atnešti laiškus ir siuntas, laikraščius, pensijas ar socialines išmokas, tačiau bus aprūpinti moderniomis darbo priemonėmis, kurios kasdienes pašto paslaugas leis suteikti greičiau ir patogiau. Didžiausia naujovė – atsirasianti galimybė išsikviesti laiškininką į namus, kad šis suteiktų pageidaujamų pašto paslaugų. Tarnybinius automobilius vairuosiantys laiškininkai užsuks net ir pas atokiausiai gyvenančius Utenos rajono kaimų žmones.
Kaip bus teikiamos pašto paslaugos?
Darbą pradėsiantys mobilieji laiškininkai žmonėms suteiks galimybę patiems pasirinkti patogiausią ir priimtiniausią būdą pasinaudoti reikiamomis pašto paslaugomis.
Nuo šiol į Jūsų namų duris laiškininkas pasibels ne tik tomis dienomis, kai jo krepšyje gulės prenumeruotas laikraštis, adresuotas laiškas ir turima išmokėti socialinė išmoka, bet ir tada, kai prireikus išsiųsti ar atsiimti pašto siuntą gaus Jūsų specialų iškvietimą telefonu. Norėdami išsiųsti laišką arba siuntą, t. y. pasinaudoti pašto paslaugomis, mobilųjį laiškininką į namus išsikviesti galėsite paskambinę bendruoju Lietuvos pašto informacijos numeriu 8 700 55 400 arba parašę laišką elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Taip pat laiškininkas galės būti iškviečiamas ir pristatyti siuntą pakartotinai. Pavyzdžiui, jeigu pristatant registruotąjį laišką ar siuntinį Jūsų nebuvo namuose, laiškininkas paliks informacinį lapelį apie nepristatytą siuntą. O Jums jį radus ir paskambinus minėtuoju telefonu, laiškininkas į namus atvyks ir antrąsyk. Skambučių centro komanda priims Jūsų skambučius. Paskambinus tel. 8 700 55 400 reikia spausti „1“ – „Paslaugos privatiems klientams“, o tada – „2“ – „Mobilusis laiškininkas“. Operatorius užregistruos iškvietimą ir informuos, kada laiškininkas apsilankys Jūsų namuose. Laiškininko atvykimas į namus nieko nekainuos.
Žmonės įprato, kad į namus atvykus laiškininkui galima susimokėti mokesčius ar įsigyti prekių. Aptarnaujant ar teikiant pašto paslaugas namuose, išmokant socialines išmokas, kaip ir dabar, žmonėms bus galima pasinaudoti ir kitomis Lietuvos pašto paslaugomis.
Taip pat pašto bei finansinės paslaugos ir toliau bus teikiamos stacionariai – paslaugų teikimo vietose seniūnijos administraciniame pastate, kur numatytu laiku antradieniais – šeštadieniais Jūsų lauks laiškininkas. 

Seniūnija, kur dirba
mobilieji laiškininkai 

 

Mobiliojo laiškininko paslaugų
teikimo vietos adresas

Paslaugų teikimo laikas
(antradieniais - šeštadieniais)
Daugailių seniūnija  Didžioji g. 48, Daugailiai  9:15 – 9:30
Kuktiškių seniūnija Aukštaičių g. 1, Kuktiškės   9:45 – 10:00
Leliūnų seniūnija Kauno g. 29, Leliūnai   11:00 – 11:15
Saldutiškio seniūnija Laisvės a. 2, Saldutiškis   10:00 – 10:15
Sudeikių seniūnija Aukštaičių g. 12, Sudeikiai   9:45 – 10:00
Tauragnų seniūnija A. Musteikio g. 35, Tauragnai   10:30 – 10:45
Utenos seniūnija Sodų g. 11, Vaikutėnų k.   9:00 – 9:15
Vyžuonų seniūnija Šilo g. 4, Vyžuonos   10:30 – 10:45

Informaciją apie laiškininko pastovėjimo vietą ir teikiamas paslaugas taip pat rasite ant pašto dėžutės, seniūnijoje iškabintuose plakatuose, internete - www.lietuvospaštas.lt arba paskambinę 8 700 55 400. Laiškininkas, atsižvelgus į kiekvieno gyventojo poreikius, bus pasiekiamas trimis skirtingais būdais: įprastai, kaip ir dabar, pristatant į namus spaudą, laiškus ar socialines išmokas, taip pat laiškininko paslaugų teikimo vietoje bei telefonu išsikvietus laiškininką į namus, norint išsiųsti arba atsiimti siuntą.
Išsikviesti mobiliuosius laiškininkus Utenos rajone į namus galės Daugailių, Kuktiškių, Leliūnų, Saldutiškio, Sudeikių, Tauragnų, Vaikutėnų, Vyžuonų ir Utenos kilnojamųjų (aptarnauja Kvyklių, Pačkėnų, Biliakiemio, Sirvydžių, Kirdeikių gyvenvietes) paštų aptarnaujami gyventojai. Utenos centriniame pašte, Aukštakalnio mikrorajone veikiančiame pašte bei Užpalių miestelyje esančiame pašte gyventojai bus aptarnaujami įprastai. Dėl diegiamų naujovių žmonėms įprastos kasdienės paslaugos galės būti suteiktos kur kas patogiau, kokybiškiau ir tapti prieinamesnės nei iki šiol. Netrukus atokiau gyvenantys, vyresnio amžiaus ar ligoti bei judėjimo negalią turintys žmonės turės vienodas ir visiems prieinamas galimybes pasinaudoti pašto paslaugomis.

Joomla templates by a4joomla